HAKKIMIZDA
            Şirketimiz; 2003 yılında kurulmuş olup ülkemizin tekstil sektörünün genç,dinamik, ve seçkin firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.2003 yılında Bursa tesislerinde üretim faaliyetlerine başlamış , aynı yıl içerisinde mevcut yatırımlarını Çorlu tesislerine yönlendirmiştir. Çorlu Vakıflar Köyü mevkiinde 14.000 m2 arsa üzerinde 2800 m2 lik kapalı alanda inşaa edilmiş fabrikasında 2004 mayıs ayından itibaren makine parkurunu yenileyerek üretime başlamıştır. Tesislerinde jakar grubunda 44.000 mt/ay , brode grubunda 100.000 mt/ay armür grubunda 30.000 mt/ay üretim yapılmaktadır. Metropol Tül Tekstil temel olarak ; jakar, düz dokuma, aplıke, brode, gıpür ürün gruplarındaki tekstil ürünlerinin Laleli bölgesi , yurtiçi ve yurtdışı pazarında satış faaliyetlerini yürütmektedir.

MİSYONUMUZ
          Tekstil sektöründe ev tekstili alanında kurumsal örgütlenme yapısıyla sistematik ve teknolojik yöntemlerle, tecrübelerimizi birleştirerek sürekli iyileştirmeyi kalite hedefimizi belirleyerek faaliyetlerimizi sürdürmek, müşteri memnuniyeti odaklı ve tedarikçi memnuniyetini ilke edinen yönetim anlayışımız ile ürünlerimizi en iyi şekilde sunmak ve geliştirmektir.

VİZYONUMUZ
        Küreselleşen dünyada sektörel alandaki gelişmeleri takip ederek tüm üretim süreçlerinde " toplam kalite yönetimini " amaç edinerek şirket kültürü ve değerlerini muhafaza ederek müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişmeyi gerçekleştirerek modern üretim ve yönetim süreçlerini oluşturmak ve uygulamaktır.